Zamówbusa

SOPOT – HOLANDIA

cropped-logo-hollden.pngBUSY DO HOLANDII z SOPOTU POJEDŹ Z NAMI

  • wyjazd z Sopotu codziennie w godz między 3 a 4 rano
  • koszt przewozu to 280zł lub 70e.
  • pasażer może mieć ze sobą dwie torby plus bagaż podręczny

Busy do Holandii SOPOT oferujemy codziennie z adresu pod adres. Nasze doświadczenie, które zyskujemy już od 2011′ wykonujemy rzetelnie i sumiennie. Stawiamy na bezpieczeństwo i kulturę jazdy, zachęcamy wszystkich potencjalnych pasażerów, aby skorzystali z naszych usług.

  • busy z pomorskiego SOPOT do Holandii z adresu pod adres
  • busy z SOPOTU do Holandii każdego dnia
  • przewozy z pomorskiego do Holandii SOPOT z domu pod dom

cropped-logo-hollden.pngPRZEWOZY DO HOLANDII z SOPOTU POJEDŹ Z NAMI

Oferujemy przewozy do Holandii z Sopotu, które kursują codziennie oczywiście z adresu pod adres. Postawiliśmy na krótki czas podróży, tak więc przewozy do Holandii staramy się tak wykonywać, aby podróż minęła w jak najkrótszym czasie, a przede wszystkim bezpiecznie i w miłej atmosferze. Doświadczenie i zaangażowanie całej ekipy logistycznej jak i znakomitych kierowców powoduje, że nasze usługi prezentują wysoki standard w dziedzinie przewozu osób jaką są busy HOLANDIA – SOPOT. Każdy z Was może u nas zamówić poniższe usługi :

  • przewozy do Holandii z pomorskiego SOPOT każdego dnia tygodnia
  • busy do Holandii SOPOT z adresu pod adres
  • przewozy z SOPOTU do Holandii w systemie „door to door”

Nie wahaj się długo ! Kiedy szukasz odpowiedniego przewoźnika, który oferuje busy do Holandii z pomorskiego, województwa z którego chcesz podróżować – zaufaj nam . Nasze biuro, gdzie możesz dowiedzieć się praktycznie wszystkiego czynne jest codziennie w godz od 5:30 do 21. Masz pytania , chcesz porozmawiać – DZWOŃ lub NAPISZ do nas !

busy Holandia kontakt

Działamy dynamicznie i sprawnie a przede wszystkim bezpiecznie, gdyż wiemy jak ważnym jest międzynarodowy przewóz osób na trasie POLSKA – NIEMCY – HOLANDIA. Nasze Przedsiębiorstwo mieści się na POMORZU, tak więc ten rejon jest w naszym zainteresowaniu. Stawiamy na nowoczesną flotę busów, samochody są specjalnie dostosowane do przewozów pasażerskich. Podróż staramy się wykonać w jak najkrótszym czasie, bez zbędnych kilometrów po różnych województwach. My kursujemy tylko i wyłącznie z województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego.